Instagram Ewy Chodakowskiej pełen zdjęć trenerki i jej podopiecznych. Zobacz najnowsze zdjęcia Chodakowskiej

Andrzej Zieliński
Andrzej Zieliński
sylwia dabrowa / polska press
Ewa Chodakowska swoje konto na Instagramie wykorzystuje do promocji swoich planów treningowych oraz diet. Profil Ewy Chodakowskiej pełen jest zdjęć fit trenerki z wypracowanym ciałem. Nie brakuje także zdjęć jej klientem przed rozpoczęciem planu treningowego i diety oraz efektów tej pracy. Zobacz, jakie nowe zdjęcia dodala Ewa Chodakowska na Instagramie.

🔷 Zdjęcie 1

https://www.instagram.com/p/B7k4y0RHXiD/
U mnie dzisiaj „babskie dni” 🤭🤭dlatego zamiast fotki TU I TERAZ (jestem obecnie mało reprezentacyjna 🥴🥴🥴), wrzucam słoneczne selfie ☀️☀️☀️ i zabieram się za POZYTYWNE PRANIE... PRANIE TWOJEGO MÓZGU 🥰🥰🥰 KTÓRY Z PUNKTÓW sprawia Ci najwiecej kłopotu?💥💥💥 1. Raz na zawsze !!! Chude nie jest apetyczne !!! Wychudzone nie jest piękne 👿 Głodzenie sie, to najgorszy sposob na utratę kg !! Przestaw sie 💪💪 Zamień marzenie o chudości na szczupłe i WYSPORTOWANE ❤️❤️ 2. Nie musisz katować sie 1,5h treningiem, zeby zobaczyć efekty ❤️ wystarczy 30 minut dziennie ☀️☀️ 3. Skoncentruj sie na wypracowaniu najlepszej wersji siebie !!! Podkręć pewność siebie i bądź konsekwentna w działaniu 🚀🚀 4. Odsuń na bok DIETY CUD !! Te nie istanieją.. Jedyne czego w stu procentach mozesz sie spodziewać to efektów jojo👿
 1. Unikaj alkoholu !! Raz w tygodniu to stanowczo za duzo 😁 przykro mi 🤷🏼‍♀️ 6. W plan dnia z tygodniowym wyprzedzeniem wpisz trening - sam na sam dla siebie ❤️❤️ Czas, ktory zapracuje na Twoje lepsze samopoczucie ☀️☀️ 7. Naucz sie kilku prostych posiłków 😉 tak zeby jak najmniej czasu zajmowało Ci przygotowanie jadłospisu na następny dzień 🔥🔥 8. Nie zobaczysz efektów z dnia na dzień 😁 pomyśl, ze to trzymiesięczny plan o zaskocz sie po drodze 👊🏻👊🏻 9. Uważaj na zachcianki 😉 kontroluj je i znajdz dla nich zdrowe zamienniki ❤️❤️ 10. Jedź białko, węglowodany ale nie zapominaj o zdorwych tłuszczach !!! 💥💥 te sa tak samo niezbędne 💪💪 #misjachoda #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #chodagang

🔷 Zdjęcie 2

https://www.instagram.com/p/B7jYhpKnBIa/
Za każdym razem kiedy się z Wami łapie, słyszę: EWKA! JA CIĘ ZNAM 🖤

To prawda! Znasz mnie i doskonale wiesz, ze mój ulubiony ruch to taki, po którym czuję wyrzut endorfin, a pot spływa mi z czoła..
Trening to moja naturalna higiena ciała i umysłu.. to moje pozytywne i zdrowe uzależnienie.. daje mi szczęście, sprawność i siłę! To idealny sposób na rozprawienie się z kiepskim nastrojem..
Trening wpływa na każdą płaszczyznę mojego życia 🖤 Nazywam go NARZĘDZIEM DO WPROWADZANIA ZMIAN W ŻYCIE!
Ale Ty możesz mieć inne powody do ćwiczeń - przecież każdej z nas sport daje coś innego!
CZEKAM NA TEOJĄ INTERPRETACJE 🖤🖤🖤 Pokaż na zdjęciu jaka jest TWOJA OSOBISTA perspektywa na ruch, oznacz #ReimagineSport oraz mnie, żebym mogła Cię znaleźć.
Bo w sporcie chodzi o nic więcej, tylko O CIEBIE i o bycie SOBĄ 👊🏻 #ReimagineSport #createdwithadidas @adidaswomen


🔷 Zdjęcie 3

https://www.instagram.com/p/B7iz1kYHHQb/
WYZWANIE „90 DNI - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO” 📝

Jestem bardzo ciekawa, ile z Was się TRZYMA 💪🏻 Ja dziś zabieram się za DZIEŃ 1 .. nie zamierzam przyspieszać tempa i nadrabiać zaległości, ale z tygodniowym opóźnieniem wypełniać zadania dzień po dniu.. TO WYZWANIE możesz rozpocząć, kiedy tylko czujesz się GOTOWA ❤️ PRZED TOBĄ DZIEŃ 8️⃣ PRZYSZŁOŚĆ - jak chcę zaprojektować moje jutro?
Czas na podsumowanie Koła Życia.. Wybieramy obszar do zmiany ❤️ Ostatnie kilka pytań, tym razem na temat całego koła, pomoże Ci zdecydować, na czym najbardziej Ci zależy..
Długa lista pełna noworocznych postanowień może wyglądać na początku imponująco, ale jeśli chcesz wprowadzić naraz kilka dużych zmian („schudnę, rzucę palenie, poproszę o podwyżkę i wreszcie nauczę się angielskiego”), ..ryzykujesz niepowodzenie❗️❗️❗️na wszystkich polach..
Zamiast tego proponuję Ci przeanalizowanie Twojego Koła Życia i zadanie sobie kilku pytań, które pomogą Ci odnaleźć najważniejszy cel.
Zmiana jednego, kluczowego obszaru może pociągnąć za sobą kolejne (lub je ułatwić).
Skupienie się na jednym celu zwiększa szansę wprowadzenia nowego nawyku i trwałego wprowadzenia zmiany w życie.
Spójrz teraz na swoje Koło Życia i spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania:
• Co widzisz?
• Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu? Jak te wartości wyglądają w zestawieniu z Twoim kołem?
• Które obszary wpływają wzajemnie na siebie?
• Który obszar w największym stopniu wpływa na pozostałe?
• Którym obszarem chcesz się zająć w pierwszej kolejności, aby poprawiło się całe Twoje koło?
Masz już ten obszar, który najbardziej chcesz zmienić?
Super!
Od jutra skupimy się na sformułowaniu Twojego celu tak, żeby był możliwy do zrealizowania podczas naszego wyzwania.
To bardzo ważny etap, chociaż często pomijany podczas spisywania noworocznych postanowień.
PS. Materiał przygotowany we współpracy z psycholog @marta.mizera ❣️ #90dnizewachodakowska #90dnizaprojektujswojejutro #misjachoda #psychology #psychologychallenge #designyourtomorrow #chodagang #fajterka


🔷 Zdjęcie 4

https://www.instagram.com/p/B7iSaqTH3YA/
Kochana, dla jednych jest połowa stycznia, dla mnie jest początek NOWEGO ROKU, bo ja zaczynam WŁAŚNIE DZIŚ.. Mam poślizg czasowy, mało się trzymałam postanowień noworocznych, ale to nie znaczy ze odpuszczam i czekam na następny rok 😅😅😅 DZIAŁAM! Kto jest ze mną? DAJ ZNAĆ, który to Twój dzień?

Żeby ułatwić Ci start LECĘ Z POMOCĄ 🤩
Wystarczy parę kliknięć, żeby zacząć z kopyta! IHAha! 🦄
Plan diety online BeDiet jest dopasowany do Ciebie, Twoich preferencji i celu.
Jesz dużo (zaskoczę Cię porcjami), smacznie i to co lubisz! 🥳🥳🥳 ❤️ Cały miniony rok próbowałaś się zmotywować do działania i nic?
Nie czekaj na nowy dzień i zmień swoje życie już DZISIAJ! 💪💪💪 Styczeń choć długi, szybko mija, więc zanim się zbierzesz, lepiej zacznij swoje postanowienia noworoczne teraz 🚀 Ha!
Możesz w pojedynkę albo z kimś, możesz bez mięsa, bez mleka, bez glutenu… masz spory wybór by zrobić to według swoich indywidualnych potrzeb ❣️❣️❣️ Na mojej BeDiet możesz również wykluczyć niechciane produkty, także widzisz - jesz normalnie, smacznie i zdrowo, a do tego chudniesz, wystarczy zmienić tak mało, by zyskać TAK WIELE! ❤️❤️❤️ Spróbuj 💪a szybko zobaczysz rezultaty zdrowej diety! 👑
LECIMY ➡️ www.bediet.pl ❤️ #bediet #chodagang #weightloss


🔷 Zdjęcie 5

https://www.instagram.com/p/B7hEAVYnve6/
@anetkassss pisze, ze nic nikomu nie musi udowadniać.. natomiast ja chętnie odsyłam na profil ANETY.. żeby popodziwiać kawał WYTRWAŁEJ PRACY ❤️❤️❤️ Anetka znamy się osobiście.. łapałyśmy się na niejednych warsztatach.. Kochana! Jesteś dla mnie W RAMKĘ i NA ŚCIANĘ! Twoja przemiana, to jedna z najbardziej genialnych metamorfoz jakie gościły na moim profilu.. Z CIOTECZKI w HOT KOCURA 🔥🔥🔥 Zawstydzasz sam ogień❣️ Jeśli ktos ma jeszcze wątpliwości, to najpewniej dlatego bo nie ma tyle siły co Ty.. z pewnością chciałby.. Wybacz te słabości i nie przestawaj MOTYWOWAĆ ❣️❣️❣️ NEVER ❤️ Kochana.. czy ja muszę to pisać? ZOSTAW SERCE.. lajka.. dwa słowa dla Anetki i zabieraj się do pracy.. LECIMY Z NOWYM TYGODNIEM 🚀

Indywidualnie ułożoną DIETĘ BE DIET online, możesz zamówić na www.bediet.pl .. Catering dietetyczny BE DIET CATERING zamówisz na www.bedietcatering.pl .. .. a moje programy treningowe online zajdziesz na stronie www.BeActiveTv.pl - tu możesz wykupić dostep online do wszystkich moich programów.. Abonament możesz kupić na miesiąc, trzy miesiące ... lub na cały rok ❤️ #fajterka #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #chodagang #misjachoda #bediet #beactivetv @tvbeactive #transformation #weightloss


🔷 Zdjęcie 6

https://www.instagram.com/p/B7gcDbdHJD5/
Kilka dni temu wrzuciłam tutaj nagranie - PRZEPROSINY..

Przeprosiny za to, ze nieraz wściekałam się i klęłam siarczyście na tych, którzy podważali moje zaangażowanie i pracowitość 🤷🏼‍♀️ Hej! Tez bys się wściekała, gdybyś nierzadko prace przekładała ponad swoje przyjemności, rezygnowała z czasu wolnego na rzecz pracy, pracowała 7 dni w tygodniu i słyszała od innych, że ŚCIEMNIASZ!
Że praca która jest widoczna, nie jest Twoim dziełem..
Że myśli za Ciebie sztab ludzi..
Że ktos WYPROMOWAŁ SZTUCZNIE Twój wizerunek i cała jesteś wytworem marketingowym.. Miałam dość! Nie tego ze tak wybrałam, bo kocham to co robię, ale tego ze moje zaangażowanie wciąż jest podważane 🤷🏼‍♀️ Dlatego to co wydarzyło się w social mediach w ostanim tygodniu, OKAZAŁO SIĘ dla mnie NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ!
Dowód CZARNO NA BIAŁYM ze jestem tu ja..
a nie banda doradców!
Awaria Facebooka zdemaskowała WSZYSTKIE profile, które były prowadzone przez agencje, a nie przez osobę która jej płaci 🤷🏼‍♀️ Pomyśl tylko..
Co zrobiłabyś na moim miejscu?
Siedziałabyś cichutko?
Po tylu latach wysłuchiwania bzdur na swoj temat 🤷🏼‍♀️ WYBACZ! ale to najlepsze co mogło się wydarzyć!! Celebruje od tygodnia i nie mam zamiaru przestać!
Nie obchodzi mnie w ogóle w jaki sposób pracują inni .. proszę jedynie NIGDY WIĘCEJ o nie zestawianie mojej pracy z pracą agencji!
Twoja Choda!
PS. Dla niewtajemniczonych wrzucam pare linków na ten temat.
Jak z artykułów wynika, to żadna manipulacja, a suche fakty, które demaskują największe nazwiska na całym świecie 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nie jest to skandal wymierzony personalnie, raczej info, DLA CIEBIE, żeby podważać i filtrować to co czytasz i co widzisz w mediach społecznościowych ❤️ Ja osobiście jestem za TRANSPARENTNOŚCIĄ i AUTENTYCZNOŚCIĄ!
Lubię tez widzieć z kim rozmawiam..
Kiedy czytam POSTY osoby X, chciałabym żeby ten sam przekaz, padał z ust danej osoby podczas wywiadów/ nagrań.. wystąpień.
Bo wiesz.. Nie ma nic złego w powierzaniu swojej pracy osobom trzecim, ale już wmawianie obserwatorom, ze jest inaczej, kłóci mi się z szacunkiem do pracy i człowieka.. BĄDŹMY FAIR 🙏🏻
Nasi obserwatorzy na to zasługują!


🔷 Zdjęcie 7

https://www.instagram.com/p/B7frOsYHUuh/
JAK „UROSNĄĆ” POŚLADKI 🤔

Jak się okazuje, można dziś kupić sobie takie GACIE, które kształtują pośladki .. właściwie to ROBIĄ POŚLADKI 🤨
Taki instant efekt, który UWAGA trwa tak długo jak długo mamy na sobie spodnie.. legginsy etc... Tym bardziej mobilizuje mnie to, do prezentacji wizytówki mojej pracy w bikini 🍑🍑🍑 Słuchaj.. A czy nie lepiej ZROBIĆ SOBIE TYŁEK ze mną na macie... na zawsze i bez względu na sytuacje MIEĆ GO ZE SOBĄ?
Oczywiście wiąże się to niejednokrotnie z BÓLEM DU*Y, ale nie takim przysłowiowym.. nie takim zawistnym.. wręcz odwrotnie.. takim BARDZO SERDECZNYM, który pozwala nam MIEĆ MIĘKKIE SERCE ❤️
TWARDY I JĘDRNY TYŁEK, sprawdza się W KAŻDYCH OKOLICZNOŚCIACH 🤷🏼‍♀️
Nawet w obliczu porażki jak upadniesz, to jest duża szansa, ze się od razu odbijesz i ruszysz ponownie z miejsca 🍑〰️🔝
Lecimy z następnym tygodniem WYZWANIA.. „90 dni - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO” 🚀
Przedwczoraj dostałam nasz statystyki..
UWAGA! Oficjalnie w wyzwaniu bierze udział 6️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣ osób 😱😱😱
Nieoficjalnie paręset tysięcy 🤯🤯 Jakoś nigdy szczególnie nie zawracałam sobie tym głowy.. no ale skoro na fb ekipa liczy sobie 2 mln osób.. tutaj blisko 1,8 mln ..
W sumie jest nas prawie 3,8 mln 🚀🚀🚀 Jessssssu.... a gdyby się tak spotkać kiedyś..
WSZYSCY RAZEM... ale to musiałoby być KOT SPOTKANIE 😱😱
Tym marzeniowym akcentem kończę swój dość specyficzny wywód i lecę odpoczywać z Puzlem 🧩🧩 W komentarzu CZEKAM NA RAPORT z całego tygodnia!
Daj znać JAK POSZŁO? ❤️❤️❤️ Na następnym slajdzie znajdziesz PLAN TRENINGOWY na cały tydzień ❣️❣️❣️ Powodzenia Kotku 😘
#90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #chodagang #misjachoda #bikinibody #bikini #fitbody @tvbeactive @missionswim #bediet


🔷 Zdjęcie 8

https://www.instagram.com/p/B7eIOjxnElr/
Miśki moje.. Pytań o książkę nie ma końca 🙏🏻

Książka „90 dni - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO” - wyprzedała się na pniu.. Kolejny nakład będzie dostępny końcem
stycznia ❣️❣️❣️ Dobra wiadomość to taka, ze WYZWANIE „90 DNI” możesz zacząć KAŻDEGO DNIA..
to TY decydujesz!
Ja sama muszę Ci się do czegoś przyznać..
Nie zdążyłam przyłączyć się do Ciebie od początku WYZWANIA 🥴🥴🥴 i w związku z tym mam pytanie❓
Ile z Was ma tygodniowy poślizg czasowy?
Kto rusza ze mną od poniedziałku?
Obiecałam sobie, ze wypełnię te książkę DZIEŃ PO DNIU i słowa zamierzam dotrzymać.. z małym opóźnieniem, ale NIE ODPUSZCZĘ 📝💪🏻💪🏻 Teraz pytanie do WSZYSTKICH, którzy zaczęli wyzwanie O CZASIE - tydzien temu.. Jak się trzymasz?
Na ile pomocna jest książka?
Czytasz?
Wypełniasz?
Analizujesz?
CZUJESZ MOC? 🚀🚀🚀
Jakie wrażenia po pierwszym tygodniu?
Chce wiedzieć wszystko..
Zamieniam się w słuch ❤️
#90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #misjachoda #chodagang


🔷 Zdjęcie 9

https://www.instagram.com/p/B7eENIcHVsp/
Żeby brać udział w WYZWANIU nie musisz się zaopatrywać w żadne materiały .. I MOŻESZ WYSTARTOWAĆ OD TERAZ 🚀🚀 Specjalnie dla spóźnialskich wrzucam PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS na cały tydzień.. Możesz się nim zainspirować .. możesz go modyfikować wedle uznania .. DO WYZWANIA potrzebujesz TYLKO CZASU, który zainwestujesz w siebie ❤️ Ja codziennie na swoje profile społecznościowe wrzucam ZADANIA PSYCHE.. raz w tygodniu jadłospis .. i raz w tygodniu PLAN TRENINGOWY.. Poza nadbagażem kilogramów, NIE MASZ NIC DO STRACENIA ❣️❣️ Jasna sprawa, najlepsze efekty są widoczne, kiedy dieta jest ułożona INDYWIDUALNIE do Twoich potrzeb.. taką diete, przygotowaną dla Ciebie przez moich dietetyków, możesz zamówić na www.BeDiet.pl ❤️❤️❤️ TO WYZWANIE JEST DLA KAŻDEGO ❤️ #photo by @mrs_kitchen_fairy @beraw_ewachodakowska #nutrition #healthynutrition #healthyfood

🔷 Zdjęcie 10

https://www.instagram.com/p/B7d6IJ3nJlF/
Wiesz ze to dla mnie zaszczyt.. fakt ze wybierasz moje programy treningowe.. ze stawiasz na moją dietę.. fakt, ze komunikujesz swoją drogę, a ja mogę ją śledzić.. i podziwiać TAKIEEEEEE EFEKTY 🚀🚀🚀 Jowita ❤️ Pyszczek cieszy mi się od ucha do ucha.. a motywacja odpala rakietę prosto w kosmos 🚀🚀🚀

FAJNIE ZE JESTEŚ 🙏🏻 A Ty Kochana, jeśli jesteś gotowa na ZMIANĘ, zostawiam Cię z moimi materiałami ❤️ Indywidualnie ułożoną DIETĘ BE DIET online, możesz zamówić na www.bediet.pl .. Catering dietetyczny BE DIET CATERING zamówisz na www.bedietcatering.pl .. .. a moje programy treningowe online zajdziesz na stronie www.BeActiveTv.pl - tu możesz wykupić dostep online do wszystkich moich programów.. Abonament możesz kupić na miesiąc, trzy miesiące ... lub na cały rok ❤️ Jowita pisze tak: „Hej Ewa! Dzisiaj mija rok odkąd z Tobą ćwiczę. Zaczynałam z wagą 82,7... Dzisiaj ważę 62,9, mam 164 cm wzrostu.. Nawet nie marzyłam o takich liczbach. Straciłam ponad 100 cm z obwodów. Odkryłam siebie na nowo, zyskałam pewność siebie. Moja droga się jeszcze nie skończyła, ale wiem, że ten 12 stycznia 2018 byl początkiem czegoś nowego. Zreszta zobacz sama” #90dnizaprojektujswojejutro #chodagang #90dnizewachodakowska #misjachoda #fajterka #beactivetv #bediet #metamorfozazewachodakowska #transformation #weightloss #weightlossjourney


🔷 Zdjęcie 11

https://www.instagram.com/p/B7dZQHcH9Qv/
Kotusio ❤️ spóźnione dzień dobry .. jak u Ciebie poranek? Wstałaś wypoczęta? Ze spokojem w głowie? Ja dziś wyjątkowo poleniuchowałam.. Mam dla Ciebie wieści, o które pytań nie ma końca 🙏🏻😅❤️ Mój @bediet_catering jest już prawie w całej Polsce !!! Daj znać, które miasta powinny być kolejne na mapie ❤️ Poniżej lista miast - wypisuje główne, bo wszystkie się nie zmieszczą… jeżeli chcesz sprawdzić czy jesteśmy u Ciebie napisz na mail: kontakt@bedietcatering.pl a od razu moje dietetyczki kliniczne odpowiedzą 📝

Mój catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi możesz zamówić w:

 •  Warszawa i okolice
 •  Wrocław i okolice
 •  Gdańsk
 •  Sopot
 •  Gdynia
 •  Wejherowo
 •  Włocławek
 •  Słupsk
 •  Bydgoszcz
 •  Toruń
 •  Elbląg
 •  Poznań i okolice
 •  Katowice i okolice
 •  Bytom i okolice
 •  Gliwice i okolice
 •  Zabrze i okolice
 •  Tychy i okolice
 •  Inne miasta aglomeracji Śląskiej
 •  Kraków i okolice
 •  Łódź i okolice
 •  Szczecin
 •  Koszalin
 •  Kołobrzeg
 •  Lublin i okolice
 •  Białystok
 •  Opole
 •  Gorzów
 •  Kielce
 •  Rzeszów
 •  Gorzów Wielkopolski
 •  Radom
 •  Bielsko –Biała
 •  Częstochowa
 •  Gorzów Wielkopolski
 •  Koszalin
 •  Legnica
 •  Jelenia Góra
 •  Wałbrzych i okolice
 •  Płock
 •  Gostynin
 •  Wrocław i okolice
  Ufff…. Widzisz staje na głowie, żeby dotrzeć do każdej z Was 🤸🏻‍♀️ Zamówienia możesz składać na www.bedietcatering.pl tam też znjdziesz listę wszystkich lokalizacji ( nie jest ich ponad 500 jeszcze – mniejsze miasta i miejscowości ) NOWY ROK, NOWY ROK!! 2020 jest NASZ 🚀🚀🚀 #misjachoda #chodagang #90dnizaprojektujswojejutro

🔷 Zdjęcie 12

https://www.instagram.com/p/B7bZkUmnpsp/
Kiedy byłam dzieckiem, moja Sisi @florczakbasia (pierwsza od prawej) mieszkała w Grecji.. rzadko ją widziałam, ale to właśnie Ona dbała najbardziej o to, żeby mi niczego w dzieciństwie nie zabrakło.. Od sukienek, przez maskotki, po każdy kolorowy długopis i kredkę.. Moj pokój, moja szafa, moj tornister były wypakowane prezentami od mojej Sisi.. Kolejno, przez całe moje niepokorne i zbuntowane nastoletnie życie, zawsze dzwoniłam po radę. Mogłam się do Niej zwrócić ze wszystkim.. Kiedy Familia mnie rozpieszczała i na wszystko pozwalała, to właśnie Ona za każdym razem stawiała mnie do pionu - konkret z troską w sercu.

Nigdy mnie nie zignorowała. Nigdy nie dała mi odczuć, ze moje problemy są nieważne.. Zawsze mówiła "nie złość się na mnie ze prawie ci kazania, ale od kogoś musisz to usłyszeć" .. Zawsze byłam z nią bardzo blisko .. odkąd pamietam.. bez względu na to czy była pare lat w Grecji czy naście lat w Kanadzie.. Basia miała ogromny wpływ na moje wychowanie.. nie słuchałam szczególnie nikogo innego oprócz niej. Była mi zawsze jak druga mama.
Odkad ma dzieci, kocham je jak swoje.. to tez jest wypracowane na przestrzeni lat .. Mam z nimi genialny kontakt odkad były maleńkie.. Od zawsze spędzaliśmy mnóstwo czasu razem .. sanki .. pikniki nad Sanem, Bieszczady .. wypady .. Zawsze nasze spotkania wypełniała po brzegi beztroska i miłość, którymi się karmiłam po uszy.. 3 lata temu Vani wylądowała w Centrum Zdrowia Dziecka .. dwie operacje i okres rekonwalescencji na który nikt z nas nie był przygotowany.. Poczułam, ze nic nie jest gwarantowane w życiu, nic nie jest pewne.
Czas nie jest naszym sprzymierzeńcem, dlatego zamiast pracować z myślą "kiedyś znajdę więcej czasu" pozmieniałam priorytety.. Rodzina NA PIERWSZYM MIEJSCU ❤️ Przynajmniej raz miesiącu RAZEM .. nawet na kilka dni ❣️ Nie rozumiem hasła:
„z rodziną najlepiej na zdjęciu”.. Nasze relacje z bliskimi są W NASZYCH RĘKACH.. oczywiście CHĘCI BUDOWANIA RELACJI musza leżeć po obu stronach 🙏🏻 Jeśli nawzajem wyczekujecie tego telefonu, to łap swoj w rękę i DZWOŃ ❤️
Każda praca wymaga naszego ZAANGAŻOWANIA..
Tutaj jest nie inaczej ❣️
Przytulam mocno!
Twoja Choda


Telemagazyn: Erotyka na dużym ekranie. Czy Polacy są na to gotowi?

Wideo

Materiał oryginalny: Instagram Ewy Chodakowskiej pełen zdjęć trenerki i jej podopiecznych. Zobacz najnowsze zdjęcia Chodakowskiej - Sanok Nasze Miasto

Komentarze 7

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

t
tv.kino
6 stycznia, 12:37, ???:

A czy ta wiejska chazarka z upadliny już da radę wylizać sobie szlarę???

A czemu ona ma taka fizjonomię jak Sid z filmu "Epoka Lodowcowa"?

???

A czy ta wiejska chazarka z upadliny już da radę wylizać sobie szlarę???

K
Kasia

Wspaniała kobieta, jej programy uwielbiam i dietę z resztą też! Jeśli ktoś chce przejść ogromną metamorfozę to polecam:D Ja zamówiłam sobie catering 3 miesiące temu na dietly.pl i różnica kolosalna! Ewka dziękuję!!

P
Patrycja

Ewka Chodakowska jest wspaniałą kobietą! Efekty jej pracy mówią same za siebie! Jest moją wielką inspiracją

X
XXX

cześć

  Chcesz znaleźć partnera do podłączenia? Możesz go znaleźć tutaj

  https://cutt.ly/ieVIUt1

  Jest to całkowicie bezpłatne

r
rother

patataj, patataj, patataj...

Q

Jestem bardzo podobny do Ewy - jak myślicie czy mam u niej szansę ?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3